Psychoterapia
Patrycja Struś
   Home » O gabinecie

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego.


W mojej pracy kieruję się przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka, otwartością na jego doświadczenia, emocje, pragnienia i potrzeby. Wierzę, że każdy
z nas posiada w sobie to wszystko, co niezbędne, by móc prawdziwie i szczęśliwie żyć.

Swoją wiedzę, kompetencje i doświadczenie zawodowe systematycznie poszerzam. Efektywność mojej pracy i jakość procesów terapeutycznych poddaję systematycznej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Niezmiennie kieruję się Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa.

W Gabinecie staram się stworzyć najlepsze warunki dla klimatu zaufania i współpracy psychologa z osobą lub osobami potrzebującymi, a także efektywnych relacji między osobami czy stronami konfliktu bądź uczestnikami sytuacji problemowej. Mediacje umożliwiają oszczędność czasu i pieniędzy, a przede wszystkim rozwiązywanie problemów bez ich procesowego nagłaśniania i publicznego ujawniania spraw osobistych.

Moje kompetencje w zakresie prowadzenia badań psychologicznych dla osób starających się o uzyskanie pozwolenia na broń lub posiadających broń gwarantują wysoką jakość profesjonalnej diagnozy.

Gabinet usytuowany jest na obrzeżach Oławy w niedalekim sąsiedztwie szpitala.

Psychoterapia.
Gabinet psychologiczny
Patrycja Struś


tel.: 508-763-367
email: kontakt@psycholog-olawa.pl

Adres
ul. Gałczyńskiego 2 lok.8
55-200 Oława

Pomoc psychologiczna                    więcej »

Mediacje rodzinne                           więcej »

Pozwolenie na broń                         więcej »

Home     Pomoc psychologiczna     Mediacje rodzinne     Pozwolenie na broń     O Gabinecie     Kontakt